• My Account

2 Türkiye 1. 'si Hizmet Ekibimizin de İncileri

2 Türkiye 1. 'si Hizmet Ekibimizin de İncileri

2 TÜRKİYE 1.’Sİ, HİZMET EKİBİMİZİN DE İNCİLERİ
K.maraş deprem bölgesinde görevli hizmet ekibimizde, Kur’ân-ı Kerîm’i Güzel Okuma Yarışması Türkiye 1.’leri olan iki de kardeşimiz var. Biri İLKSEÇ Vakfı hafızlarından ve an itibariyle İLKSEÇ Vakfı Nokta Gençlik Merkezi Hocalarından olan Kur’ân-ı Kerîm’i Güzel Okuma Yarışması 2021 Türkiye 1.’si Hafız Yusuf AKGÜL, diğeri ise K.maraş’tan Hafızlık Yarışması 2022 Türkiye 1.’si Yusuf Eren GÜLMEZ.
“Halka hizmet Hakk’a hizmettir” düsturu ile yetişen gençlerimiz, okudukları Kur’ân ve dualarla kavlen, sarfettikleri eforlarıyla da fiilen depremzede kardeşlerimizin yanlarında olmaya devam ediyorlar. Ayrıca her iki hafızımız da Ali Özge Üniversite Camii’nde Hatimle Teravih kıldırıyorlar.
Mevlâ Teâlâ, onları yetiştiren hocalarından, ailelerinden ve bu hizmetlere omuz vererek böylesi güzel gençlerin yetişmesine vesîle olan tüm hayır sahiplerinden ebeden razı olsun. Rabbimiz Celle Celâluhû, yüce kelâmı Kur’ân-ı Kerîm’in ve O‘nu ezberleyen hafızlarımızın hürmetine asil milletimize ve Ümmet-i Muhammed’e bir daha böyle acılar yaşatmasın.

www.ilksecvakfi.org – 0850 303 20 71

Share

Photos