• My Account

Gerçek Mükâfatları Allâh Katında

06 Şubat 2023 tarihinde, güzel vatanımızın 11 ilinde meydana gelen deprem felâketleri sonrası depremzede kardeşlerimizin yardımına koşan onlarca kahramanımızla yeniden bir araya geldik.

İLKSEÇ Vakfı Eğitim Genel Koordinatörü Kemal Eftal KABAOĞLU Hocaefendinin organizesinde İLKSEÇ Vakfı Küçükçekmece İmamı Azam Kur’ân İlimleri Külliyesi konferans salonunda gerçekleşen programa Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ulvi UZUNLAR Hocaefendi, İLKEM ve Diriliş Koleji Genel Koordinatörü Abdurrahman DEMİR Hocaefendi, Nokta Gençlik Merkezi Başkanı Hasan GÜNDOĞMUŞ Hocaefendi ve çok sayıda misafir teşrif etti.

Programın sonunda; yardım faaliyetlerine katılan ve 80 gün boyunca saha çalışmalarımıza omuz veren kardeşlerimize plaket ve teşekkür belgeleri takdim edildi.

Gerçek mükâfatlarını Rabbimiz Teâlâ’nın katında bulacaklarına inandığımız; başta vakıf başkanımız Ali Ulvi UZUNLAR Hocaefendimiz olmak üzere tüm hocaefendilerimize, yardımsever mütevellimize, idarecilerimize, isimlerini bildiğimiz/bilemediğimiz nice hayırsever mü’min ve mü’minâta, en nihayetinde depremzede kardeşlerimizin yardımına koşan tüm talebelerimize bir kez daha şükranlarımızı sunuyor; Mevlâ Teâlâ’dan, Ümmet-i Muhammed’i her türlü semâvî ve arazî âfattan muhafaza  buyurmasını niyâz ediyoruz. 

Rabbimiz Celle Celâluhû, şehidlerimize rahmet eylesin. Yaralılarımıza acil şifâlar lütfetsin. Kederli kardeşlerimize sabırlar diliyoruz.

Share

Photos

Their Real Rewards Are With Allah